Başa dön

Erkek

Oops...
Slider with alias cagatay not found.
[title text=”Erkek Altın Takı Modelleri” font_size=”30px” color=”#191919″ text_align=”center”][title text=”8 – 14 – 18 – 22 Ayar Altın Özel Tasarım Yüzük, Kolye, Bileklik Tasarımları” tag=”h2″ font_size=”15px” color=”#191919″ text_align=”center”]

Erkek Altın Yüzük

Altın hem kadınlar hem de erkekler için manevi açıdan olduğu kadar maddi açıdan da kıymetli bir madendir. Altın; gücü, otoriteyi simgeler. Altının kullanıldığı aksesuarlar ise diğer aksesuarların yanında hemen göze çarpar. Bilhassa altın yüzükler, parmaklarda altının zarafetini yansıtır.

8 Ayar Erkek Altın Yüzük

Altın, kuyumcular tarafından 8/18 ayar gibi değerlerle işlenir. Bu aslında kullanılan altın miktarını simgeler. Örneğin 8 ayar altın yüzükte %33.3 altın %76.7 diğer bileşimler kullanılmıştır. Bundan dolayı ayarı düşük altınlarla geniş fiyat yelpazesi sunulmuş olur.

Tyran Erkek Bileklik Modelleri

Altın insanoğlu için her zaman kıymetli bir madendi. Değerini kaybetmeyen ve zenginlik simgesi olan altın, tarih boyunca pek çok uygarlıkta baş tacıydı. Altının yaklaşık 7000 yıl öncesine dayanan bu serüveni onu daha da kıymetlendiriyor. Günümüzde de bu önemini koruyan altın, özellikle takı tasarımlarında önemli bir noktada yer alıyor.

Tyran, altının kendine has havasını erkeğe özgü bir sertlikle birleştirerek bilekliklerini karakteristik bir mücevherata dönüştürüyor. Karakteristik bir duruşa sahip olan Tyran bileklikleri,  kombinlerinizin vazgeçilmez parçası olmaya aday!

8 Ayar Altın Erkek Kolye

Altında ayar aslında altının saflık derecesini göstermek için kullanılır. Altının saflığı düştükçe doğal olarak fiyatı da düşer ama Maden renginden ve kalitesinden ödün vermez. 8 ayar altın ile üretilen kolyelerde yaklaşık olarak %33.3 altın %76.7 diğer bileşenler bulunur.

Erkek Altın Kolye

Kolyeler bizler için anlamlı parçalardır. Yıllar boyunca dini ritüellerde, kültürel unsurlarda, moda dünyasında farklı şekillerde kendine bir yer bulmuştur.

Kolyelere yüklenen anlamların yanısıra kolyenin yapımında kullanılan mücevheratlar da bizler için önem arz etmiştir. Altın bu noktada yerini hep korumuştur. Uğruna savaşlar yapılan, antik çağlardan bu yana zenginlik ve otoritenin simgesi olarak kullanılan altın şüphesiz kolye tasarımlarında da vazgeçilmez bir mücevher olarak karşımıza çıkar.