Başa dön

Erkek Bileklik

Oops...
Slider with alias cagatay not found.
[title text=”Erkek Bileklik Modelleri” font_size=”30px” text_align=”center”]

2015 yılının sonunda Kerem Tezgel’in oluşturduğu Tyran Design, maskülen ögeleri zarif detaylarla birleştiren mücevherleriyle moda sektöründe barok rüzgarı estiriyor. Ortaçağ savaş aletlerinden ilham alarak tasarladığı takıları mücevheratlarla besliyor. Koleksiyonlarında barok tarzının babası Caravaggio’dan esintiler taşıyan Tyran Design, tasarımlarının anlamsal açıdan yoğun olmasına dikkat çekiyor.

Tyran Design; 2015’ten bu yana yürüdüğü bu yolda kolye,yüzük,bileklik,küpe gibi çeşitli ürünlerle hem kadın hem de erkekler için özel karakterli ürünler tasarlamaya devam ediyor.

Günümüzde takılar yalnızca kadınlar içinmiş gibi lanse edilir. Marka, takı tasarım dünyasındaki yönelişin aksine; kadın takı tasarımının yanısıra erkekler için tasarladığı takılarla dikkat çekiyor. Karakteristik yönü yüksek olan tasarımlarıyla markanın mottosu haline gelen Tyran Ruhu hissettiriliyor!

Erkek Gümüş Bileklik Modasında Tyran!

Geniş kullanım alanlarına sahip gümüş, uzun yıllar boyunca takı tasarımcılarının gözdelerinden biri oldu. Bunun elbette pek çok nedeni bulunuyor. Ceplere hitap etmesinin yanı sıra gözlere de hitap ediyor oluşu kuşkusuz en önemli nedenlerden biri. Son yıllarda ise şöhretine şöhret katan gümüş, en çok rağbet gören madenlerden biri konumunda.

Tyran erkek bileklik modellerini 925 ayar gümüşle taçlandırıyor. Bilekliklerin kendilerine özgü duruşları Tyran’ın mottosunu güçlendiriyor.

Erkek Bileklik Modellerinde Tyran Ruhu!

Tyran Design, tasarımlarında barok rüzgarı esen marka olarak biliniyor. Tasarımlarında kullandığı ortaçağ şövalyelerine ait unsurlarla yaratmak istediği modern şövalye ruhuna atıflarda bulunuyor. Tasarımlarında, barok tarzını ince el işçiliğiyle değerli madenlere işleyen marka, erkek bileklik modellerinde de bu tarzından ödün vermiyor.

Tyran’ın erkek bileklik yelpazesi oldukça geniş.

Kılıç, balta, kalkan motiflerini bileklerinde sıkça kullanan marka; her bir modeli için sembolik dilini yoğun bir şekilde kullanmış. Her biri tarihsel düzlemde geniş yer kaplayan bu motifler Tyran modernizmi ile tanışıyor. Ortaçağ’dan bu yana özellikle savaş aleti olarak kullanılan balta, kılıç ve kalkan; kendilerine özgü eril havalarını bilekliklere yansıtıyor.Markanın vurgusunu yaptığı modern şövalye ruhu burada kendini tekrar hatırlatıyor. Ruhunuzu tarzınıza yansıtabileceğiniz tasarıma sahip bileklikleriyle dikkat çekiyor. Bir aksesuardan çok daha öte olmayı hedefliyor!

Erkek Bilekliklerin Fiyatları

Tyran Design’ın erkeklere özel tasarladığı bileklerde altın ve gümüş seçenekleri sunularak fiyat yelpazesini genişletiyor, her keseye uygun karakteristik erkek bileklikler tasarlanıyor.

Tasarımlarına ve kullanılan madene göre çeşitlilik gösteren fiyatlar genellikle 275 ile 295 arasında değişiyor.

Üstelik marka, ürünlerin kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Hediyelik Erkek Bileklileri

Hediye seçmek oldukça zor bir iştir çoğu insana göre özellikle söz konusu erkeklerse. Çünkü kadınlara sunulan geniş yelpazeler erkeklere gelince birden daralır çoğu kadının gözünde. Herkes alacağı hediyenin beğenilmesini ister. Tabi ki öncelikle hediye alınacak kişinin tarzına ve karakterine göre seçilmesi gereken hediyelerin; hediyenin sahibiyle bütünleşmesi, onun için kıymetli olmasını ister. İşte Tyran’ın güçlü sembolik diliyle, çeşitli mücevheratlara ince el işçiliği ile işlenen bileklikleri güzel bir tercih olabilir. Modern şövalye ruhuna sahip işlemeleriyle eril havasını yansıtan, karakteristik tasarımlarıyla bir aksesuar olmaktan çok ötede..

[title text=”Erkek Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek yüzük gümüş altın
[title text=”Erkek Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek kolye gümüş altın
[title text=”Erkek Bileklik” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek-bileklik-gümüş-altın (2)