Erkek Gümüş Kolye Ucu Modelleri

jahrein balta kolye

Takı tasarımları modern çağımızda kadınlarda oldugu kadar erkeklerde de ilgi gören parçalar arasında bulunmakta. Birbirinden eşsiz özel tasarım modelleri vesilesiyle estetik bir görünüm sağlayabilirsiniz. Tasarım dünyası içinde maskulen tasarımlar ile kendine yer edinen erkek gümüş kolye ucu modelleri eşsiz görünüşleri ile alıcısını tatmin ediyor. Gümüş kolye uclarında yer edinen çizimler erkeklerin şık olmasına etken oldugu gibi maskulen görümelerini de sağlıyor. Kolye ucu takılarda kişiye özel tasarım isteyenler için de örnekler bulunuyor. Erkek kolye ucu modellerinin gümüş olması kullanım ve maliyet açısından oldukça avantajlı . Hem gümüşün erkeksiz duruşu hem de alerji yapmaması açısından iç rahatlığı ile kullanım sağlayabilirsiniz. Modern dönemde takı alanında gümüş en çok kullanılan ve popüleritesini yitirmeyen bir maden olarak karşımıza çıkıyor. Hem birey için kişiselleştirilmesi hem de hediye olması açısından önde geliyor.

jahrein balta kolye

Bu Balta Kolye modeli özgür ve savaşan karakteri imgelemektedir. Güçlükler karşısında yere yıkılmadığını ve ödeşmeye her zaman hazır olduğunu söyler. Özel bir tasarım çizgisine sahip olan bu gümüş kolye karşınızdakini de etkileyecektir. Senin kendinden emin görümene etken olacak bu tasarım kolye modeli oldukça akılda kalıcıdır. Kolyenin zincir ile birlikte ucunda bulunan bu balta iki tarafı keskin olan yapısı ile keskin kararlar ver der niteliktedir. Geçmişte birçok mitolojide kullanılan balta modeli kuru kafa sembolizmi ile taçlandırılmıştır. Kendinden emin ve keskin görünmek isteyen erkekler için öne çıkan bu balta kolye ucu modeli özgür dünyada bir adım önce olmanızı zikreder. Özgürlüğün Cesaretle Kazanılacağını Unutmayın .

viking baltası

İlk Çağların sembolizm ormanı içerisinde Kuru kafa ile birlikte balta ve kemikler bu ormanda bu keskin anlamı taşır. Ölümlü olduğunu hatırla diyen bu balta kolye ucu model ilk çağlardaki filozofların düşüncelerini aktarmaktadır.  Bu sembolizm, bizlerin yaşamının kalıcı olmadığı niteliğinin ve sonun hep geleceğinin bir hatırlatıcısıdır. Ölümlünün ölüm üzerine aforizmaları, sizleri, sonlu olan dünyevi hazların kalıcı olmadığını söyler; Bu düşünüş, hislerimizin kapısını açar; bu, her birimizin içindeki bitmek tükenmek bilmeyen yaşamdır. Okultizme göre, ölüm olgusunu düşünmeye başladığımızda , kendi içimize derinden bakarız. Kuru kafa kolye ucu ile çift taraflı balta sembolleri; Doğadaki bütün duyguların farkındalığına vararak, hissederek ve içselleştirerek yaşamanın armağan ettiği huzuru yansıtır

Erkek Gümüş Kolye Ucu Modellerine Buradan Ulaşabilirsiniz