Başa dön

Erkek Kolye

Oops...
Slider with alias cagatay not found.
[title text=”Erkek Kolye Modelleri” font_size=”30px” text_align=”center”]

Tyran Design tasarımlarında anlamsal yoğunluğa önem veren bir marka. Aksesuarlarını taşıyan bireylerin tasarımlardaki anlamları ruhunda hissetmesini ve karakteriyle bütünleşmesini istiyor.

Tasarımlarında daha çok ortaçağ savaş aletlerini kullanan Tyran, bu savaş aletlerini modern çizgilerle bütünleştirerek oluşturmak istediği modern şövalye ruhuna katkıda bulunuyor.

Aksesuarlar hem kadın hem de erkek için oldukça önemlidir. Ancak takı tasarım dünyasında bu durum kadınlara özgü takılar üzerinde yoğunlaşmış durumda. Tyran Design bu eksikliğe parmak basıyor. Erkekler için tasarladığı takılarla dikkat çekiyor. Koleksiyonlarında her iki cinse de hitap etmeyi başarıyor.

Erkek Gümüş Kolye

Son yıllarda takı tasarım sektöründe gümüşe yöneliş söz konusu. Bunun nedeni elbette çok ancak kuşkusuz en önemli nedeni hem cebe hem göze hitap ediyor oluşu.Gümüş, özellikle kolyelerde çok yaygın kullanılıyor. Erkek kolye tasarımlarında da bu önemini koruyan gümüş, tasarımcılar tarafından oldukça sık tercih ediliyor.

Özel Tasarım Erkek Kolye Modelleri

Tyran, kuşkusuz adından en çok kendine has tasarımlarıyla söz ettiriyor. Tasarımlarında sembolik dilini güçlü bir şekilde kullanan marka, özel tasarım erkek kolye modelleriyle dikkat çekiyor.

Erkek Balta Kolye

Baltanın eril havasını modern çizgilerle harmanlayan marka, tasarımlarına felsefik anlamlar yüklüyor. Marka, balta sembolüyle düalist bir anlayışa göz kırparken genellikle baltanın ortasında bulunan kurukafa imgesiyle de hayat, bilinç ve ölüm çağrışımlarında bulunuyor.

Erkek Kılıç Kolye

Kılıç adalet ve güveni simgeleyen bir imgedir. Marka kılıcı farklı taşlarla şekillendiriyor. Sembolik diliyle dikkat çeken tasarımları, göze de hitap ediyor.

Erkek Kalkan Kolye

Kalkan uygarlık tarihi boyunca kötülüklerden, kötü hislerden ve olaylardan korunmayı simgeleyen özellikle ortaçağda önemli bir savaş aleti konumunda olan bir imgedir. Tyran erkek kolye modellerini, kalkan üzerine el işçiliği ile işlediği barok tarzı çizgiler ile zenginleştiriyor.

Erkek Burç Kolye

Astroloji az ya da çok çoğu kişinin ilgisini çeken bir konudur. Tyran sembolik anlatımıyla erkek kolye tasarımlarında astrolojik ögelere de vurgu yapmayı ihmal etmiyor.

Erkek Kurukafa Kolye

Kurukafa, pek çok şeyi çağrıştıran sembollerden biridir. Ölümü, savaşı, bilinci ve hatta yaşamı simgeleyen bu motif Tyran’ın tasarımlarında sıkça yer buluyor. Erkeksi havasını farklı mücevheratlarla çeşitlendiriyor. Erkek kolye tasarımında sıkça kullanılıyor.

Erkek Kolye Fiyatları

Tyran müşterilerine sunduğu karakteristik takılarının fiyatları oldukça mütevazi. 260 ile 350 arasında değişen fiyatları var. Tasarımına ve kullanılan madene göre çeşitlilik gösteriyor. Marka müşterilerine tasarımlarını kişiselleştirme imkanı da sunuyor.

Hediyelik Erkek Kolyeler

Hediye almak da vermek kadar güzel bir duygudur. Sevdiklerinizin mutluluğunu görmek kişiyi mutlu eder. Tyran’ın erkek kolye modelleri sevdiğinize kendisini özel hissettirecek ve ruhunu okşayacak! Karakteristik duruşuyla vazgeçilmez bir parçası haline gelecek!

Erkek Zincir Kolye

Çeşitli maden seçenekleriyle erkek zincir kolyeleri uzun yıllar erkeklerin sevdikleri aksesuarlar oldu. Halen daha yoğun ilgi gören zincir kolyeler, sadelikten ve duruluktan yana olan ruhlar için birebir!

[title text=”Erkek Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek yüzük gümüş altın
[title text=”Erkek Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek kolye gümüş altın
[title text=”Erkek Bileklik” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek-bileklik-gümüş-altın (2)