Başa dön

Gümüş Yüzükler

erkek gümüş erkek yüzük
[title text=”Gümüş Yüzükler | 2018’in En İyi Erkek Yüzükleri” font_size=”30px” text_align=”center”]
[product_category_mixed per_page=”991″ orderby=”date” category=”erkek-yuzuk”]
[title text=”Erkek Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek yüzük gümüş altın
[title text=”Erkek Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek kolye gümüş altın
[title text=”Erkek Bileklik” tag=”h4″ text_align=”center”]
erkek-bileklik-gümüş-altın (2)

Yüzük, manevi açıdan hem kadın hem de erkek için birçok anlama gelir. Hatta takıldığı parmağa göre bile farklı anlamlar ifade eder. Örneğin sol elin yüzük parmağına takılan yüzük evliliğin habercisidir. Erkeklerin başparmaklarına taktığı yüzük ise onların özgür ruhlu olduğunu ifade eder. Yüzük; tasarımıyla, hangi parmağa takılmış oluşuyla pekçok anlamı bünyesinde barındırır.

Erkek Gümüş Yüzük

Gümüş, takı tasarımında altından sonra arzın en yüksek olduğu madenlerden biridir. Özellikle son yıllarda gümüşe artan ilgiyle tasarımcılar yönlerini gümüşe doğru çevirdiler. Hem müşterilerin kesesine hem de gözlerine hitap eden gümüş, karakteristik tasarımlara ev sahipliği yapıyor. Gümüş özellikle erkekler tarafından altına oranla daha çok rağbet görür. Bunun sebebi hem kalite hem de maddiyata bağlayabiliriz.

Tyran’ın Özel Tasarım Erkek Yüzük Modelleri

Tyran Design, hazırladığı koleksiyonlarda erkek yüzük modellerinde geniş bir yer ayırmış. Tasarımlarındaki ortaçağa ait imgeleri modern çizgilerle harmanlayarak anlamsal açıdan yoğun aksesuarlar tasarlamış. Tyran’ın bu modern şövalye ruhunu keşfedin!

Erkek Kalkan Yüzük

Kalkan, çok eski çağlardan beri kötü ruhlardan, olumsuzluklardan ve ortaçağda bilhassa müdafaa amaçlı kullanılan bir alettir. Kalkan sembolü ise kullanım alanlarıyla birebir örtüşür.

Tyran Design, tasarımıyla şövalye ruhunu yeniden canlandırmayı hedefliyor!

Erkek Zambak Yüzük

Zambak; erdemi, temizliği ve saflığı simgeler. Bu özellikleriyle kraliyet sembollerinden, ülke bayraklarına kadar konuk olmuştur. Tyran ise zambağın bu maneviyatını tasarımına taşıyarak çok katmanlı bir anlamsal yapı sergiliyor!

Erkek Mine Yüzük

Mine tekniği Eski Mısır’dan bu yana kullanılan bir süsleme tekniğidir. Heykellerden takılara kadar birçok alanda rol oynamıştır. Mine tekniği ile işlenen takılar daha canlı daha zengin ve daha zarif görüntüsüyle dikkat çeker. Tyran Design ise bu tasarımında köklü mine geleneğinden yararlanarak tasarımlarınalüks bir hava katıyor!

Erkek Barok Yüzük

Tyran Design, koleksiyonlarında barok tarzına ağırlık veren bir marka. Verilen bu önemi tasarımlarındaki işlemelerden tutun, tasarımın merkezine konumlandırılan sembollere kadar fark etmemizi sağlıyor. Bu yüzük tasarımında da estirdiği barok havasıyla dikkat çekiyor!

Erkek Aslan Yüzük

Aslan; ormanlar kralı, gücün simgesi, otorite gibi pek çok anlama gelir. Birçok amblemde de kendine yer bulur. Tyran Design aslanının bu karakteristik yapısını erkek yüzük tasarımına yansıtarak, özgür ve otoriter ruhlara özgü bir aksesuar meydana getiriyor!

Erkek Amerikan Yerlisi Yüzük

Kızılderililer geçmişte olduğu gibi bugün de çok konuşuluyor. Tyran’ın tasarımlarında da kendine yer buran amerikan yerlisi, etnik unsurlara atıfta bulunuyor. Tyran, tasarımlarındaki sembolik dilini etnik unsurlarla birleştirmiş.

Erkek Kartal Yüzük

Kartal göklerin aslanı! Özgürlüğün, asaletin simgesi! Tyran’ın bu yüzüğünde merkeze konumlandırılan imge: kartal! Özgür ruhluların karakterinizi yansıtacak bir tasarım!

Erkek Miğfer Yüzük

Miğfer özellikle ortaçağda başı darbelerden korumak için tasarlanan bir alet. Tyran mottosu haline gelen modern şövalye ruhunu bu tasarımına da taşıyor!

Erkek Kurukafa Yüzük

Kurukafa biraz asi bir sembol olmakla beraber çok şeyi çağrıştırır: Ölüm, yaşam, bilinç… Tyran’ın merkeze konumlandırdığı kurukafa sembolü, yüzüğün anlamsal açıdan yoğun bir tasarım olmasını sağlıyor.

Erkek Yüzük Fiyatları

Tyran Design’ın sembolik dili güçlü bu yüzüklerinin fiyatı 240 ile 350 TL arasında değişiyor.

Hediyelik Erkek Yüzükleri

Erkeklere hediye almak kadınlar için zordur çünkü seçeneğin az olmasından dem vururlar. Karakteristik, anlamsal açıdan yoğun, bir aksesuardan daha fazlası olmayı hedefleyen Tyran Design’ın yüzükleri sevdikleriniz için güzel bir seçenek olabilir!

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bunun birden fazla yöntemi vardır. Halihazırda kullandığınız bir yüzüğün içini cetvelle ölçebilirsiniz ya da parmağınıza takacağınız ip vb. bir eşya yardımıyla parmağınızın etrafını ölçebilirsiniz. Size en yakın kuyumcudan ücretsiz de ölçünüzü alabilirsiniz.Oldukça basit!