Başa dön

Kadın

Oops...
Slider with alias cagatay not found.
[title text=”Kadın Altın Takı Modelleri” font_size=”30px” color=”#191919″ text_align=”center”][title text=”8 – 14 – 18 – 22 Ayar Özel Tasarım Yüzük, Kolye, Bileklik ve Küpe Tasarımları” tag=”h2″ font_size=”15px” color=”#191919″ text_align=”center”]

Altın yüzlerce yıldır hem zarafeti hem de zenginliğiyle takı tasarımcılarının gözdesi! Kadınlar için de kıymetli olan altın; kadınlar tarafından hem günlük hayatta hem de özel günlerde en çok tercih edilen mücevheratlardan biri. Altın kolye, küpe, yüzük ve bileklik gibi çeşitli kadınlara özgü takı tasarımlarında kullanılıyor. Antik çağlardan bu güne kadar değerini kaybetmeyen altına olan ilgi de bir hayli fazla!

Kadın Altın Yüzük

Altın çağlar boyunca kıymetini hiç yitirmeyen bir madendi. Zenginlik simgesi olan altın, tarih boyunca pek çok uygarlıkta baş tacıydı. Altının yaklaşık 7000 yıl öncesine dayanan bu serüveni ona daha da değer katıyor. Günümüzde de bu önemini koruyan altın, özellikle takı tasarımlarında önemli bir noktada yer alıyor.

Altın yüzükler pek çok anlama geliyor. Tasarımından tutun da hangi parmağa takılı olduğu bile yüzüğün ifade ettiği anlamı değiştiriyor.

8 Ayar Kadın Altın Yüzük

Altında ayar aslında altının saflık derecesini göstermek için kullanılır. Altının saflığı düştükçe doğal olarak fiyatı da düşer. 8 ayar altın ile üretilen yüzüklerin yaklaşık olarak %33.3 altın %76.7 diğer bileşenler bulunur.

8 Ayar Kadın Kolye

Altında ayar aslında altının saflık derecesini göstermek için kullanılır. Altının saflığı düştükçe doğal olarak fiyatı da düşer. 8 ayar altın ile üretilen kolyelerde yaklaşık olarak %33.3 altın %76.7 diğer bileşenler bulunur.

Kadın Altın Bileklik

Altın çağlar boyunca kıymetini hiç yitirmeyen bir madendi. Zenginlik simgesi olan altın, tarih boyunca pek çok uygarlıkta baş tacıydı. Altının yaklaşık 7000 yıl öncesine dayanan bu serüveni onu daha da değer katıyor. Günümüzde de bu önemini koruyan altın, özellikle takı tasarımlarında önemli bir noktada yer alıyor.

Kadın bileklik tasarımında altının yeri vazgeçilmez. Kadınlar günlük yaşamlarında ve özel günlerinde altın kullanmayı tercih ediyorlar. Elbette bunun sebebi daha ağır ve daha zengin duruşu. Altının zengin havası Tyran’ın tasarımlarıyla buluşuyor! Barok tarzı işlemelerin moderniteninrüzgarında savrulduğu; ortaçağ savaş aletlerinin kadın ruhuna yakışır şekilde zarafetle birleşimi, Tyran’ın bileklik tasarımlarını işaret ediyor.

Kadın Altın Küpe

Altın, geçmişten günümüze kadar gelen süre boyunca her zaman zenginliğin, iktidarın simgesi durumundaydı. Günümüzde de ağırlığını koruyan altın, pek çok alanda kullanım olanağı sağlayan bir maden. Ancak kuşkusuz en çok takı tasarımlarında kendine yer buluyor. Özellikle kadınlar tarafından talep edilen altın takılar, günlük hayatta da özel günlerde de kadınların vazgeçilmezi!

Altın küpeler ise, tıpkı diğer altın takılar gibi rağbet gören aksesuarlar. Hem kulak sağlığı hem de duruşumuza kattığı hava ile kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir!