Kadın Mücevher Fiyatları ve Çeşitleri | Kadın İçin Özgür Duruşu

kadın altın kolye modelleri

Sanatçısının kendi ruhunu kattığı, el işçiliğinin en özel örneklerinden olan özel tasarım mücevherler, sanatın özgürlüğünü modaya en iyi şekilde yansıtabilen parçalardır. Tyran’ın bütün tasarımlarında titizlikle uygulanan ve el işçiliği ile ortaya çıkarılan kolye, bilezik, yüzük ve küpe gibi parçalar kişiselleştirilerek stil sahibi bir duruş kazanmıştır. Tasarımcısının özgür hayal gücünün izinde bir tasarımın ortaya çıkması ve bunu kullanıcılarına iletmesi ile mücevherler adeta özgürlüğün taşıyıcısı olmaktadır.

blank

kadın altın kolye modelleri

Tasarımcısının sahip olduğu bütün ilhamı, yaratıcılığının ışığında markanın karakterine uygun tasarımlar olarak gün yüzüne çıkması; bu sürecin ne denli büyüleyici bir yanı olduğunu çok güzel ifade edebiliyor. Mücevherleri bazı kalıplarla ya da tanımlarla sınırlayamazsınız; mücevherler uçsuz bucaksız hayal gücünün sanatsal bir işçilik ile modaya ve hayatlarımıza temas etmesiyle var olmaktadır.

blank

kanatlı kılıç kolye kadın

Doğasında özgürlük olan insanların, hayatının da her alanında bu özgürlüğü sonuna kadar hissedebilmesi ve taşıyabilmesi gerekmektedir. Bizi biz yapan özgürlüğümüz, tarzımızı yansıtırken de bizimle birlikte olmalı ve karakterimizin çizgilerini mücevherlerimizle de anlatabilmeli.

blank

kadın altın kolye modelleri

Tyran Design olarak bilezik, küpe, kolye ve yüzük gibi tüm koleksiyonlarımızda sanatın özgürlüğünü tam anlamıyla hissettirebilmek istedik. Hayatın tabularından olduğu kadar, modanın tabularından da uzaklaşarak ortaya çıkan özel tasarım mücevherler ile kişinin özgürlüğe olan tutkusu mücevherlerine ve tüm takılarına yansıyabilmeli. Tyran Design’ın bütün tasarımlarında Tyran ruhunu taşıyan, kendine özgü bir duruşa sahip, ayrıcalık hissi uyandıran ve özgürlüğünü hissettiren çizgileri bir araya gelebilmektedir. Tyran Design’ın tüm koleksiyonlarında mücevherlerin özgür yanına tanıklık edebilirsiniz…