Başa dön

Kadın Yüzük

Oops...
Slider with alias son not found.
[title text=”Bayan Yüzük Modelleri | Altın ve Gümüş Kadın El Tasarım Yüzükleri” font_size=”30px” color=”#000000″ text_align=”center”]
[title text=”Kadın Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
yüzük-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Küpe” tag=”h4″ text_align=”center”]
küpe-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
kolye-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Bilezik” tag=”h4″ text_align=”center”]
kadın gümüş bilezik

Kadın Gümüş Yüzük

Gümüş, son yıllarda takı tasarım dünyasında revaçta olan bir maden. Kuyumcular ve takı tasarımcıların gümüşe olan bu yönelişinin nedeni hem uygun fiyatı hem de görünüşü olsa gerek.

Gümüş yüzükler de tıpkı diğer gümüş takılar gibi sıklıkla tercih edilen takılar arasında!

Tyran’ın Özel Tasarım Kadın Yüzük Modelleri

Tyran Design, 2015’ten bu yana barok tarzıyla bütünleşen koleksiyonlar çıkarıyor. Koleksiyonlarında ortaçağ savaş aletlerini sıkça kullanıyor, kimi zaman onları tasarımın merkezine kimi zamansa arka planında kullanıyor. Yaratmak istediği modern şövalye ruhuyla yolan çıkan Tyran Design, karakteristik takılar tasarlıyor. İşte Tyran Design’ın özel tasarım kadın yüzük modelleri!

Kadın Kalkan Yüzük

Kalkanın tarihte manevi bir boyutu var. İnsanlar kalkanın kendisini kötü ruhlardan ve olumsuzluklardan koruduğuna inanırmış. Ortaçağda ise şövalyelerin darbelere karşı korunmak için kullandığı bir savaş aletiydi. Tyran bu tasarımında merkeze kalkanı alarak modern şövalye ruhuna katkıda bulunuyor!

Kadın Zambak Yüzük

Zambak saflığı ve iffeti sembolize eder.Kendine kraliyet sembollerine bile yer bulmuş bir çiçek! Tyran sembolizmini ifade eden zambak yüzük, karakteristik duruşuyla Tyran ruhunu yansıtıyor.

Kadın Mine Yüzük

Mine tekniği Eski Mısır’dan bu yana kullanılan bir süsleme tekniğidir.Birçok alanda kendine yer bulmuş, heykelleri ve takıları süslemiştir. Mine tekniği ile işlenen takılar daha canlı daha zengin ve daha zarif görüntüsüyle dikkat çeker. Tyran Design ise bu tasarımında köklü mine geleneğinden yararlanmayı tercih etmiş!

Kadın Barok Yüzük

Tyran, 2015’ten bu yana çıkardığı koleksiyonlarında barok tarzının babası Caravaggio’dan bolca esinlenmiş, halihazırda takı tasarım dünyasında barok rüzgarı estiriyor. Tyran’ın bu barok tutkusunu tüm tasarımlarında rahatlıkla görebiliyoruz. Bu yüzükte de barok tarzı işlemelerle tarzından ödün vermiyor!

Kadın Kurukafa Yüzük

Kurukafa imgesi pek çok anlamı içinde barındırır. Kimileri için ölümü kimileri için yaşamı çağrıştırır. Tyran ise bu sembolü, tasarımının tam merkezine konumlandırmış bulunuyor.

Tyran Design’ın Kadın Yüzüklerinin Fiyatı

Tyran Design’ın kadınlara özel tasarlanmış yüzüklerinin fiyatı kullanılan madene ve yüzüğün tasarımına göre 240 ile 350 Türk lirası arasında değişiyor.

Hediyelik Kadın Yüzükleri

Hediyeleşmek güzel bir histir! Hediye vermek hediye almak kadar mutluluk vericidir. Özellikle de hediye sahibi hediyesini beğenirse!

Hediyenin manevi yönden zengin oluşu çoğu kişi için oldukça önemlidir. Bir hediyeden beklenen hediye sahibinin ruhuna ve stiline uymasıdır. Tyran’ın karakteristik takıları sevdiklerinizin ruhunu okşayacak! Kendine has bir duruşu olan ve anlamsal açıdan çok katmanlı olan tasarımları ile sevdiklerinizin tarzına ve gönlüne hitap edeceksiniz. Tyran’ın kadın yüzükleri sevdikleriniz için olumlu bir tercih olabilir!

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

Bu işlem birden fazla şekilde yapılabilir. Halihazırda kullandığınız bir yüzüğün içini cetvelle ölçebilirsiniz ya da parmağınıza takacağınız ip vb. bir eşya yardımıyla parmağınızın etrafını ölçebilirsiniz. Size en yakın kuyumcudan da en net ve doğru ölçünüzü alabilirsiniz.