Başa dön

Kadın Bileklik

Oops...
Slider with alias kadin bilezik not found.
[title text=”Kadın Gümüş Bilezik Modelleri” font_size=”30px” text_align=”center”]

Tyran Design 2015 yılından bu yana barok tarzının hakim olduğu koleksiyonlar hazırlıyor. Tasarımlarında tarihsel düzlemden, felsefe dünyasına göndermeler yapıyor; tasarımlarında sembolizmi egemen tutuyor.

Hem kadın hem de erkekler için çeşitli aksesuarlar tasarlayan TyranDesign’ın koleksiyonlarında küpe, kolye, bileklik ve yüzük tasarımları bulunuyor. Tyran Design tasarladığı takılarda anlamsal yoğunluğa önem veriyor. Tasarımlarının birer ruhu olmasını hedefliyor! Tasarımlarını üzerinde bulunduranlar için yalnızca bir aksesuardan fazlası olmak istiyor.

Markanın mottosu haline gelen modern şövalye ruhunu desteklemek için ortaçağ savaş aletleriyle modernizmin yapısal özelliklerini bir araya getiriyor.

Bileklikler kadınların kombinlerinde sıkça kullandığı parçalardır. Tasarlandığı madenler kadar tasarımları da önem arz eder.

Kadın Gümüş Bileklik

Gümüş bilhassa son yıllarda takı tasarım dünyasındaki hızlı yükselişi dikkatleri çekiyor. Kuyumcular ve takı tasarım markalarının da ilgisini çeken bu durum, onların da gümüşe yoğunlaşmasını sağlıyor.

Geçmiş çağlardan bu yana pek çok alanda kullanımının dışında en çok takı tasarımında faydalanılıyor.Gümüş, hem duruşu hem de kullanışlılığı bu durumu açıklıyor.

TyranDesign’ın Kadın Bileklik Modelleri!

Tyran, tüm koleksiyonlarında belirli imgelere ağırlık veren bir marka. Kılıç, balta ve kalkan bunlardan bazıları. Bazı tasarımlarında merkezde bazı tasarımlarında ise ikinci planda olan bu ögeler; kadın bileklik modellerinde de kendisine yer bulmuş durumda.

Kadın Kılıç Bileklik

Kılıç adaleti ve güveni sembolize eder. Kılıcın iki keskin ucundan biri iyiyi diğeri kötüyü temsil eder. Bu Düalist yaklaşım, Tyran’ın tasarımına felsefik anlamlar katıyor!

Kadın Balta Bileklik

Balta, özellikle savaş aleti olarak kullanılan bir eşya. Tyran’ın tasarımlarında ise kendine sıkça yer bulan bir sembol. Bu durum yine akıllara modern şövalye ruhunu çağrıştırıyor. Tyran bu tasarımında da ana eksene baltayı almış ve onun etrafında tasarımını sonuçlandırmış gözüküyor!

Kadın Kalkan Kelepçe Bileklik

Kalkan insanoğlu boyunca çok eski çağlardan bu yana manevi olarak çok kullanılmış bir sembol. Olumsuzluklardan, kötü ruhlardan ve istenilmeyen durumlardan korunmayı simgeler. Adeta bir koruyucudur. Tyran tasarımının merkezine kalkanı alarak aslında pek çok şeye atıfta bulunuyor!

Kadın Bileklik Fiyatları

TyranDesign’ın kadın bileklikleri tasarımlarına ve kullanılan maden çeşidine göre 275 ile 295 Türk lirası olarak değişiyor.

Hediyelik Kadın Bileklikleri

Hediye almak,vermek kadar güzel bir duygudur. Ancak kadınlar hediye konusunda oldukça seçicidir. Kendilerine alınan hediyenin, onların ruhlarına ve zevklerine hitap etmesini, manevi açıdan değerli olmasını ister. Tyran’ın karakteristik, çok katmanlı anlamsal yapıya sahip bileklikleri sevdiklerinizin tarzına ve ruhuna hitap edebilir. Bir aksesuardan çok daha fazlası olmayı hedefleyen Tyran Design, sevdiklerinizin gönlünü okşamak için güzel bir tercih!

[title text=”Kadın Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
yüzük-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Küpe” tag=”h4″ text_align=”center”]
küpe-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
kolye-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Bilezik” tag=”h4″ text_align=”center”]
kadın gümüş bilezik