Başa dön

Kadın Kolye

Oops...
Slider with alias son not found.
[title text=”Kadın Kolye Modelleri” font_size=”30px” text_align=”center”]
[title text=”Kadın Yüzük” tag=”h4″ text_align=”center”]
yüzük-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Küpe” tag=”h4″ text_align=”center”]
küpe-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Kolye” tag=”h4″ text_align=”center”]
kolye-altın-gümüş-kadın
[title text=”Kadın Bilezik” tag=”h4″ text_align=”center”]
kadın gümüş bilezik

Kadın Gümüş Kolye

Gümüş hem kullanışlılığı hem de duruşuyla dikkat çeken bir maden. Sadece takı tasarım sektöründe değil fotoğrafçılık hatta tıp gibi alanlarda da sıkça kullanılan gümüş, takı tasarım dünyasında son yıllarda geçmiş yıllara nazaran çok ilgi çekiyor. Gümüşe yönelişin sebeplerinden biri ise tabii olarak gümüşün cep yakmayan ama şık duran görüntüsü! Kolyelerde de bir o kadar rağbet gören gümüş, birçok tasarımcıya da ilham kaynağı oluyor.

TyranDesign’ın Kadınlara Özel Tasarladığı Kolyeler

Tyran, tasarımlarında barok tarzı işlemelere anlam derinliği yoğun simgelere yoğunluk veren bir marka. 2015’ten bu yana çıkardığı tüm koleksiyonlarda yaratmak istediği havayı bizlere anlatmaya çalışan Tyran, tasarımlarının her birinin kendine has bir karakteri olmasına özen gösteriyor. İşte TyranDesign’in özel tasarım kolyeleri!

Kadın Balta Kolye

Tyran koleksiyonlarında ortaçağ savaş aletlerine sıkça yer veren bir marka. Bunlardan birisi de kuşkusuz balta sembolü. Baltanın sert havasını zarif el işçiliği ile dengeleyen bir kolye! Tyran, tasarımlarında modern şövalye ruhunu yansıtmak için çoğunlukla ortaçağ savaş aletlerinden yararlanıyor. Onları modern çizgilerle bir araya getiriyor!

Kadın Kılıç Kolye

Kılıcın iki keskin ucundan birisi iyiyi birisi kötüyü temsil eder. Kılıç bu yönüyle adaleti ve güveni simgeler. Tyran’ın bu düalist yaklaşımı kolyeyi felsefik bir düzleme oturtuyor. Tasarımlarının anlamlarının çok katmanlı olmasına dikkat eden Tyran, tarihin tozlu raflarından felsefeye, mitolojiye,mistizme göndermelerde bulunuyor.

Kadın Kalkan Kolye

Tyran’ın modern şövalye ruhu! Tyran bahsettiği bu ruhu, tasarımlarında kullandığı çeşitli sembollerle yakalamayı başarmış gözüküyor. Kalkan ortaçağda özellikle şövalyelerin üzerinde taşıdığı savunma amaçlı bir savaş aletiydi. Günümüz metropolitan dünyasında kendisine yer bulabilen kalkan, kolyenin tam merkezinde yer alıyor.

Kadın Burç Kolye

Tyran’ın felsefeden astrolojiye kurduğu köprü! Tyran Design farklı uçları bir araya getiren tasarımlara sahip. Astrolojik ögelerden yola çıkılarak tasarıma karakteristik bir duruş kazandırılmış! İşte bahsedilen Tyran ruhu!

Kadın Kurukafa Kolye

Tyran, maskülen parçaları tasarımlarında feminen çizgilerde bir araya getiriyor. Kurukafanın sert ve asil duruşu, kolyenin ince el işçiliği ile feminen bir hava kazanmış.

Kurukafanın sembolize ettiği yaşam, ölüm ve bilinç üçlüsü Tyran’ın diyalektik anlayışını yansıtıyor.

Kadın Zincir Kolye

Zincir kolyeler hem kadınlar hem de erkeklerin sıklıkla tercih ettiği kolyelerdir. Sadelikten yana olan ancak zarafetinden de ödün vermeyen kadınların kombinlerinde sıklıkla kullandığı parçalardır. Sade ancak şık!

Kadın Kolye Fiyatları

TyranDesign’ın kolyeleri kullanılan madene ve tasarımına göre 260 ile 350 Türk lirası arasında değişiyor.

Hediyelik Kadın Kolyeler

Hediyeleşmek güzeldir! İki insanı bir uca getirip, kalplerini ısıtır. Hediyenin beğenildiğini görmek hediyeyi alan kadar hediyeyi vereni de mutlu eder. Kadınlar ise hediye konusunda oldukça seçicidir. Kendilerine has, stillerine uygun maneviyatlı bir hediyeden yanadırlar her zaman. İşte bu noktada karakteristik bir duruşa ve tarza sahip Tyran kolyeleri, sevdiklerinizi mutlu etmeye olanak sağlayabilir!